Викрійка спідниці кокільє

кокільєПопулярні викрійки все частіше захоплюють увагу любителів шиття і приваблюють своїми особливими можливостями до підготовки власної сукні. Так, завдяки набору простих фотографій і інструкцій, зшити власний одяг з кожним разом набагато простіше, а просунуті інструктажі для роботи дозволяють без особливих складнощів впоратися з поставленим завданням. Сьогодні спробуємо попрацювати над популярним варіантом викрійки спідниці — кокільє, завдяки якому дуже просто отримати унікальний наряд.

Ця спідниця прямого силуету романтичного стилю. Рівень початку розрізу знаходиться на рівні коліна або трохи нижче. На поясі два оздоблювальні ґудзики обрамляють середній шов, прикрасою служать односторонні складки на поясі, спрямовані зверху вниз.

Така спідниця в основному хороша для свят і урочистостей, завдяки красивій прикрасі спереду — оборці «кокільє». Вона підійде для струнких жінок з типовою фігурою. Модель може бути виконана з будь-якої тканини легкої групи (за винятком серпанкових, типу шифон). Вона добре виглядає з однотонного полотна або з тканини в дрібний горох. Оборку «кокільє» можна виконати з тканини однакової фактури з основною, але трохи іншої за кольором (бажано світліше). Цією ж тканиною можна обгорнути оздоблювальні ґудзики на поясі.

Побудова конструкції викрійки

Лекала виймаються з креслення прямої двошовної спідниці.

  1. Спинку залишаємо без змін.
  2. На середньому шві переду вибирається точка початку розрізу А.
  3. Від цієї точки вправо відкладається відрізок АВ, що дорівнює двом ширинам складки в готовому вигляді, оскільки ця складка зустрічна.
  4. З точки Т1 вправо відкладаємо 1 см припуск шва. Отримуємо точку Т2.
  5. З’єднуємо точку Т1 з точкою Б плавною кривою.
  6. Моделювання «кокільє». Його викроюють по спіралі. Внутрішня довжина всієї спіралі повинна дорівнювати довжині середнього шва переду спідниці. Ширина спіралі вибирається по моделі, в подальшому — це ширина оборки в готовому вигляді.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *