ЯКА СУМІШ ПРИЗНАЧАЄТЬСЯ ДЛЯ ДІТЕЙ З ДОВЕДЕНОЮ АЛЕРГІЄЮ НА БІЛКИ КОРОВ’ЯЧОГО МОЛОКА, ЯКІ ЗНАХОДЯТЬСЯ НА ШТУЧНОМУ ВИГОДОВУВАННІ :

Яка відповідь є правильною?

 • Гіпоалергенна
 • Суміш високого гідролізу білків коров’ячого молока
 • Безлактозна суміш
 • Суміш на основі козячого молока

Яка суміш призначається для дітей з алергією на білки коров'ячого молока на штучному вигодовуванні?

З проблемою алергії на білок коров'ячого молока (БКМ) стикається чимало батьків немовлят. Для таких дітей грудне вигодовування є найкращим варіантом, однак іноді штучне вигодовування стає необхідністю. У такому разі постає питання вибору відповідної суміші. Розглянемо різні варіанти сумішей, що підходять для малюків з алергією на БКМ.

1. Гіпоалергенна суміш

Гіпоалергенні суміші частково гідролізовані. У них білок розщеплений на більш дрібні частинки, завдяки чому знижується ймовірність виникнення алергічної реакції. Гіпоалергенні суміші зазвичай рекомендують як перший крок у харчуванні немовлят з підозрою на алергію на БКМ.

2. Суміш високого гідролізу білків коров'ячого молока

Також відомі як елементні суміші, ці суміші гідролізовані настільки, що білки стають настільки дрібними, що імунна система дитини не розпізнає їх як алергени. Суміші високого гідролізу рекомендуються для малюків з тяжкою алергією на БКМ.

3. Безлактозна суміш

Лактоза є цукор, що міститься в молоці. Деякі діти з алергією на БКМ також мають непереносимість лактози. Безлактозні суміші не містять лактози та підходять для дітей з алергією на БКМ та непереносимістю лактози.

4. Суміш на основі козячого молока

Білок козячого молока відрізняється від білка коров'ячого молока, тому суміші на його основі часто рекомендують для дітей з алергією на БКМ. Однак варто пам'ятати, що деякі діти з алергією на БКМ можуть також реагувати на білок козячого молока.

Як вибрати підходящу суміш

 • Проконсультуйтеся з лікарем, щоб визначити точну алергію дитини та ступінь її тяжкості.
 • Починайте з гіпоалергенної суміші та спостерігайте за реакцією дитини.
 • Якщо у дитини виникають будь-які симптоми алергії, негайно зверніться до лікаря і перейдіть на суміш більш високого ступеня гідролізу.
 • Використовуйте безлактозну суміш, якщо у дитини є підтверджена непереносимість лактози.
 • Поступово вводьте в раціон дитини нові суміші, щоб уникнути виникнення алергії.

Пам'ятайте, що кожна дитина індивідуальна, тому найкраща суміш буде залежати від конкретного випадку. Не експериментуйте самостійно, а обов'язково консультуйтеся з лікарем, щоб підібрати оптимальний варіант для своєї дитини.

Висновок

Алергія на білок коров'ячого молока може ускладнити вибір відповідної суміші для дітей на штучному вигодовуванні. Різноманітність сумішей, що включають гіпоалергенні, високо гідролізовані, безлактозні та на основі козячого молока, забезпечує можливість знайти оптимальний варіант для кожної дитини. Консультація з лікарем є ключовою для правильного вибору суміші та забезпечення здорового росту та розвитку малюка.

Часто задавані питання

 1. Чи можуть діти з алергією на БКМ пити грудне молоко?
  Ні, грудне молоко містить білок коров'ячого молока, тому дітям з алергією на БКМ його вживати не можна.

 2. Скільки часу потрібно, щоб симптоми алергії у дитини зникли?
  Час, необхідний для зникнення симптомів, варіюється від дитини до дитини. У деяких випадках симптоми можуть зникнути протягом декількох днів, у той час як в інших можуть зберігатися протягом декількох місяців.

 3. Чи викликає алергія на БКМ довгострокові проблеми зі здоров'ям?
  Алергія на БКМ зазвичай проходить з віком. Однак у деяких дітей може розвинутися алергія на інші продукти, що містять білок коров'ячого молока, такі як яловичина та сир.

 4. Чи можна дітям з алергією на БКМ пити звичайне молоко?
  Ні, дітям з алергією на БКМ не можна пити звичайне молоко. Навіть невелика кількість звичайного молока може викликати алергічну реакцію.

 5. Які інші продукти можуть викликати алергію у дітей з алергією на БКМ?
  У дітей з алергією на БКМ також може розвинутися алергія на інші продукти, такі як соя, пшениця, яйця та горіхи. Слід ретельно стежити за реакцією дитини на ці продукти і проконсультуватися з лікарем у разі виникнення будь-яких симптомів алергії.

КатегоріїInfo

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *