ЯКОЮ Є ГОСПІТАЛЬНА ЛЕТАЛЬНІСТЬ СЕРЕД ХВОРИХ НА ЦИРОЗ ПЕЧІНКИ В УКРАЇНІ?

Яка відповідь є правильною?

  • 3% госпіталізованих
  • 10% госпіталізованих
  • 23% госпіталізованих
  • 50% госпіталізованих

Госпітальна летальність серед хворих на цироз печінки в Україні

Цироз печінки є серйозним захворюванням, яке ускладнює функціонування печінки і може призвести до різних ускладнень, включаючи смертельні. Люди з цирозом печінки часто потребують госпіталізації для отримання необхідної медичної допомоги і нагляду.

В Україні госпітальна летальність серед хворих на цироз печінки варіюється в залежності від багатьох чинників. Наукові дослідження показують, що це значення може коливатися від 3% до 50% госпіталізованих пацієнтів з цирозом печінки. Однак, за різними джерелами і конкретними умовами пацієнтів результати можуть відрізнятися.

Наприклад, деякі дослідження вказують на те, що госпітальна летальність серед хворих на цироз печінки в Україні становить близько 10%. Це може бути пов’язано з низьким рівнем доступності до сучасних методів діагностики та лікування цього захворювання, недостатнім фінансуванням охорони здоров’я та іншими факторами.

Отже, враховуючи різноманітність умов і факторів, які впливають на госпітальну летальність серед хворих на цироз печінки в Україні, неможливо однозначно визначити точний відсоток. Однак, за результатами деяких досліджень, можна стверджувати, що ця цифра найбільш відповідає значенню 10% госпіталізованих.

КатегоріїInfo

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *