ЯКОЮ Є ГОСПІТАЛЬНА ЛЕТАЛЬНІСТЬ СЕРЕД ХВОРИХ НА ЦИРОЗ ПЕЧІНКИ В УКРАЇНІ?

Яка відповідь є правильною?

 • 3% госпіталізованих
 • 10% госпіталізованих
 • 23% госпіталізованих
 • 50% госпіталізованих

Госпітальна летальність серед хворих на цироз печінки в Україні

Україна, як і багато інших країн, стикається з проблемами цирозу печінки, який є серйозним захворюванням, що може призвести до фатальних наслідків. При цирозі печінки печінка поступово пошкоджується та втрачає свої функції, що може призвести до смерті хворого. Госпітальна летальність серед хворих на цироз печінки – це показник, який вказує на відсоток хворих, які померли під час госпіталізації.

За статистикою, госпітальна летальність серед хворих на цироз печінки в Україні становить 23%. Це означає, що приблизно четверта частина хворих, які були госпіталізовані через цироз печінки, померла. Цей високий показник госпітальної летальності свідчить про серйозність проблеми цирозу печінки в Україні.

Проблема цирозу печінки в Україні є актуальною з багатьох причин. До них відносяться погана екологічна ситуація, недостатня увага до профілактики захворювань печінки, а також низький рівень медичної грамотності серед населення. Важливо також зазначити, що українські пацієнти не завжди звертаються до лікарів для своєчасної діагностики та лікування цирозу печінки, що також може призвести до зростання госпітальної летальності.

Отже, з урахуванням усіх факторів, правильний варіант відповіді на запитання про госпітальну летальність серед хворих на цироз печінки в Україні – це

 • 23% госпіталізованих
 • .

  КатегоріїInfo

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *