ЯКОЮ Є ГОСПІТАЛЬНА ЛЕТАЛЬНІСТЬ СЕРЕД ХВОРИХ НА ЦИРОЗ ПЕЧІНКИ В УКРАЇНІ?

Яка відповідь є правильною?

  • 3% госпіталізованих
  • 10% госпіталізованих
  • 23% госпіталізованих
  • 50% госпіталізованих

Летальність серед хворих на цироз печінки в Україні

Цироз печінки – це хронічне захворювання, що виникає в результаті пошкодження печінкових тканин. Це серйозне захворювання, яке може призвести до різних ускладнень, включаючи порушення функцій печінки, кровотечі та смертельний вирішальний результат. Летальність серед хворих на цироз печінки є важливим показником, який визначається шляхом обчислення кількості пацієнтів, що померли від цього захворювання у відсотковому співвідношенні до всіх госпіталізованих осіб.

Україна, як і багато інших країн, стикається з проблемою цирозу печінки серед своєї популяції. Статистика показує, що госпітальні летальність у хворих на цироз печінки в Україні становить 23%. Це досить висока цифра, яка свідчить про серйозність цього захворювання та його наслідки.

Причини високої госпітальної летальності серед хворих на цироз печінки можуть бути різноманітні. Спочатку, цироз печінки є найчастіше результатом тривалого або інтенсивного споживання алкоголю, і в Україні проблема алкоголізму є досить поширеною. Крім того, не всі хворі з цирозом печінки отримують своєчасну та ефективну медичну допомогу, що також може призвести до підвищення смертності.

Таким чином, враховуючи всі ці фактори, найбільш правильним варіантом відповіді є 23% госпіталізованих. Така висока летальність вказує на те, що цироз печінки залишається серйозною загрозою для українського населення, і необхідно приділяти більше уваги профілактиці, діагностиці та лікуванню цього захворювання.

КатегоріїInfo

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *