ЯКОЮ Є ГОСПІТАЛЬНА ЛЕТАЛЬНІСТЬ СЕРЕД ХВОРИХ НА ЦИРОЗ ПЕЧІНКИ В УКРАЇНІ?

Яка відповідь є правильною?

  • 3% госпіталізованих
  • 10% госпіталізованих
  • 23% госпіталізованих
  • 50% госпіталізованих

Госпітальна летальність серед хворих на цироз печінки в Україні

Україна стикається з високим рівнем цирозу печінки, який є однією з найпоширеніших печінкових патологій у країні. Цироз печінки може бути результатом алкогольного, вірусного, жирового чи іншого типу гепатиту, а також займати місце у виникненні інших захворювань печінки.

Госпітальна летальність серед хворих на цироз печінки в Україні є серйозною проблемою охорони здоров’я. Звіт Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я вказує на те, що госпітальна летальність від цирозу печінки може сягати до 10-20% в областях з високим рівнем захворюваності.

Причини високої госпітальної летальності від цирозу печінки в Україні можуть бути пов’язані з пізнім виявленням захворювання, недостатнім доступом до якісної медичної допомоги, а також з недостатнім фінансуванням охорони здоров’я в цілому.

Зважаючи на вищезазначені фактори, можна зробити висновок, що госпітальна летальність серед хворих на цироз печінки в Україні складає близько 10% госпіталізованих. Це обумовлено нестабільною ситуацією у сфері охорони здоров’я та недостатніми можливостями для належного лікування хворих на цироз печінки.

Отже, найбільш правильним варіантом відповіді на запитання є 10% госпіталізованих.

КатегоріїInfo

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *