ЯКЕ СПІВВІДНОШЕННЯ ПОРАНЕНЬ ВНУТРІШНЬООЧЕРЕВИННОГО І ПОЗАОЧЕРЕВИННОГО ВІДДІЛІВ ПРЯМОЇ КИШКИ В СТРУКТУРІ ВОГНЕПАЛЬНИХ ПОРАНЕНЬ ОРГАНІВ ЖИВОТА І ТАЗА?

Яка відповідь є правильною?

  • 1/6
  • 1/3
  • 1/2
  • 1/4

Поранення внутрішньоочеревинного і позаочеревинного відділів прямої кишки в структурі вогнепальних поранень органів живота і таза

Вогнепальні поранення органів живота і таза можуть бути дуже серйозними і вимагати негайного медичного втручання. Одними з найбільш поширених уражень є поранення внутрішньоочеревинного і позаочеревинного відділів прямої кишки. Співвідношення таких поранень в структурі вогнепальних поранень може варіюватися в залежності від різних чинників.

При вогнепальних пораненнях органів живота і таза, поранення прямої кишки можуть бути внутрішньоочеревинними або позаочеревинними. Внутрішньоочеревинні поранення виникають в результаті ураження шкіри та м’язів прямої кишки, що призводить до проникнення кулі або іншого предмету в її порожнину. Позаочеревинні поранення відбуваються, коли ураження прямої кишки стосується зовнішніх шарів кишки без проникнення в її порожнину.

З огляду на структуру вогнепальних поранень, внутрішньоочеревинні поранення прямої кишки відображаються у більшості випадків. Це пов’язано з тим, що під час пострілу поранення структур внутрішньоочеревинного відділу має високу ймовірність виникнення через проникнення кулі в порожнину кишки. Позаочеревинні поранення прямої кишки відбуваються рідше, оскільки для їх виникнення потрібно більше сили або відстань між джерелом поранення та об’єктом поранення.

Таким чином, у структурі вогнепальних поранень органів живота і таза співвідношення поранень внутрішньоочеревинного і позаочеревинного відділів прямої кишки зазвичай становить 1/3. Це значить, що внутрішньоочеревинні ушкодження виявляються у більшості випадків поранень прямої кишки під час вогнепальних поранень органів живота і таза.

Отже, найбільш правильний варіант відповіді на це запитання – 1/3.

КатегоріїInfo

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *