ЯКЕ УРАЖЕННЯ МІОКАРДА ВВАЖАЮТЬ ІШЕМІЧНОГО ГЕНЕЗУ ПРИ ПРОВЕДЕННІ МАГНІТНО-РЕЗОНАНСНОЇ ТОМОГРАФІЇ СЕРЦЯ?

Яка відповідь є правильною?

  • Субендокардіальне або трансмуральне
  • Субепікардіальне або інтрамуральне
  • Ураження будь-якої локалізації
  • Ішемічне ураження не діагностується при проведенні магнітно-резонансної томографії серця

Ішемічне ураження міокарда при проведенні магнітно-резонансної томографії серця

Магнітно-резонансна томографія серця є високоточним і надійним методом дослідження для виявлення різних патологій серця, включаючи ураження міокарда ішемічного генезу. Під час проведення такого обстеження можна виявити різні типи уражень міокарда, які сигналізують про порушення кровопостачання до серця.

Ураження міокарда ішемічного походження можуть бути представлені у вигляді субендокардіального або трансмурального ураження. Субендокардіальне ураження виникає у верхній шарі міокарда, під ендокардом, і є характерним для ранніх стадій ішемічної хвороби серця. Трансмуральне ураження охоплює всі шари міокарда від ендокарду до епікарду і свідчить про серйозні порушення кровопостачання до серця.

Субепікардіальне або інтрамуральне ураження також можуть бути виявлені під час магнітно-резонансної томографії серця. Субепікардіальне ураження виникає у зовнішньому шарі міокарда, найближчому до епікарду. Цей тип ураження може бути ознакою розвитку ішемічної хвороби серця. Інтрамуральне ураження, з іншого боку, виникає всередині міокарда і може бути характерним для хронічної ішемії серця.

Ураження будь-якої локалізації можуть бути виявлені під час магнітно-резонансної томографії серця, проте важливо розрізняти їх для правильного визначення стратегії лікування та прогнозу для пацієнта. Точна діагностика ураження міокарда ішемічного генезу дозволяє лікарю підібрати оптимальне лікування та запобігти подальшому загостренню стану пацієнта.

Тож, правильна відповідь на запитання полягає в тому, що ураження міокарда ішемічного походження при проведенні магнітно-резонансної томографії серця можуть бути субендокардіальними або трансмуральними.

КатегоріїInfo

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *