ЯКЕ З НАВЕДЕНИХ ТВЕРДЖЕНЬ ЩОДО ЕПІДЕМІОЛОГІЧНИХ АСПЕКТІВ ОСТЕОАРТРИТУ Є ПРАВИЛЬНИМ?

Яка відповідь є правильною?

  • Станом на 2019 р. у світі нараховувалось близько 40 млн пацієнтів з остеоартритом
  • Близько 73% осіб з діагностованим остеоартритом – це люди старше 55 років
  • 30% усіх пацієнтів з остеоартритом становлять жінки
  • Поширеність остеоартриту в глобальному масштабі у найближчі 10 років буде зменшуватися

Епідеміологічні аспекти остеоартриту

Остеоартрит (OA) є однією з найпоширеніших хвороб суглобів у світі, яка значно впливає на якість життя пацієнтів. Зараз наука стежить за поширеністю цього захворювання для того, щоб розробляти ефективні методи лікування та запобігання. Однак, які саме твердження щодо епідеміологічних аспектів OA є правильними?

На сьогоднішній день, кількість пацієнтів з OA постійно зростає. За даними досліджень станом на 2019 рік, у світі близько 40 мільйонів людей страждають від цієї хвороби. Це свідчить про те, що OA є дійсно серйозною проблемою, яку потрібно вирішувати.

Одним з ключових факторів ризику OA є вік пацієнтів. Понад 73% осіб із діагностованим OA є людьми старше 55 років. Це пояснюється тим, що з віком хрящова тканина суглобів втрачає свою еластичність та стає більш вразливою до пошкоджень.

Щодо статевого розподілу пацієнтів з OA, варто зазначити, що приблизно 30% усіх випадків цієї хвороби припадають на жінок. Хоча OA може впливати на обох статей, жінки мають вищий ризик розвитку хвороби через більшу вразливість своїх суглобів.

Нарешті, ствердження, що поширеність OA буде зменшуватися в найближчі 10 років, є неправильним. На жаль, зростання середнього віку населення та збільшення кількості людей з ожирінням буде призводити до подальшого збільшення випадків OA у майбутньому.

Таким чином, найбільш правильним варіантом щодо епідеміологічних аспектів OA є твердження про те, що близько 73% осіб із діагностованим OA є людьми старше 55 років.

КатегоріїInfo

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *