НА ЩО ВИМІНЯВ ЮХИМ КНИЖКУ

У відомому оповіданні Григорія Квітки-Основ’яненка “Салдацький патрет” головний герой, Юхим, виміняв книжку на предмет, який мав для нього особливу цінність.

Юхим, простий селянин, був пристрасним любителем читання. Якось він знайшов стару книжку “Бова-королевич”, яка захопила його своєю захопливою історією. Він постійно читав її вдома та в полі, аж поки не вивчив напам’ять.

Одного разу, перебуваючи у місті, Юхим побачив циганський табір. Його увагу привернула стара жінка, яка продавала різні предмети. Серед них знаходився старовинний молитовник у шкіряній оправі, оздоблений срібними застібками.

Молитовник зацікавив Юхима, але у нього не було грошей для його купівлі. Циганка побачила його інтерес і запропонувала виміняти молитовник на книжку “Бова-королевич”.

Подумавши, Юхим погодився на угоду. Він любив “Бову-королевича”, але розумів, що молитовник буде більш практичним для нього та його сім’ї. Молитовник не лише міг служити як духовний посібник, але й виконувати роль оберегу для дому.

Таким чином, Юхим виміняв свою улюблену книжку на старий молитовник, який став для нього дорожчим набагато більше, ніж просто друковане видання.

Варто зазначити, що оповідання “Салдацький патрет” є класикою української літератури і одним із найвідоміших творів Григорія Квітки-Основ’яненка. У ньому автор майстерно зобразив побут і культуру українського села, а також тонко підкреслив цінність освіти та віри для простої людини.

Запитання 1: На що саме виміняв книжку Юхим?

Відповідь: Юхим виміняв книжку на півсвинини.

Запитання 2: Яка була назва книжки, яку виміняв Юхим?

Відповідь: Назва книжки, яку виміняв Юхим, не вказується в оригінальному оповіданні.

Запитання 3: Чому Юхим вирішив виміняти книжку?

Відповідь: Юхим вирішив виміняти книжку, тому що йому терміново знадобилася їжа, а в нього не було грошей.

Запитання 4: Чи вигідною була для Юхима обмінна угода?

Відповідь: Обмінна угода була вигідною для Юхима, оскільки він отримав їжу, яка була йому необхідна в той момент.

Запитання 5: Як книжка вплинула на подальше життя Юхима?

Відповідь: Вплив книжки на подальше життя Юхима не описаний в оригінальному оповіданні.

КатегоріїInfo

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *