Центр дерматології та косметології novoderm.com.ua

15107206_691170391046069_7774354195535315858_nОскільки перше враження про людину складається, все-таки за її зовнішністю, то зрозуміло, що багато хто зацікавлений в тому, щоб виглядати якнайкраще і в цьому допоможе консультація косметолога. Причому мова йде не виключно про представників прекрасної статі. Чоловікам часом це теж не завадить.

Якщо ви стикнулися з певними проблемами із власною шкірою, завітайте у Центр дерматології та косметології, де спеціалісти з радістю допоможуть. Окрім вказаних двох галузей центр Новодерм надає також послуги у сфері дерматоонкології, естетичної медицини, гінекології, подології, трихології та лазерної терапії.

В якому разі варто звернутися?

Потрібно позбавитися від рубців і грибків нігтів? А може замучили прищі та вугрі? Тут на допомогу прийде дерматолог косметолог. Отримайте можливість провести лазерне омолодження, позбавитися від та розтяжок, вивести пігментні плями та зморшки.

Бородавки та небажані родимки це явно не прикраса. А новоутворам взагалі не місце на вашій шкіри. І спеціалісти з дерматоонкології знають як з цим справитися.

Темні кола під очима, пігментація та надмірне потовиділення не є невиліковними! І наші дерматокосметологи мають засоби для боротьби!

Целюліт, зморшки та розширені пори не прикрашають ні чоловіка, ні жінку. Допоможе пілінг, чистка шкіри та консультації косметолога.

Своєчасні консультації у кваліфікованого гінеколога допоможуть раз і назавжди вирішити проблеми з мікрофлорою, ерозії та свербіж в піхві та уретрі. Окрім того є можливість провести і післяродове відновлення.

Якщо випадає волосся, замучила лупа, або з’явилося раннє облисіння, то трихологи з Центру Новодерм знайдуть причини та усунуть їх.

Як знайти Центр дерматології та косметології?

Знаходиться заклад у місті Львів, неподалік від Стрийського парку. Попередньо записатися, або проконсультуватися в онлайн-режимі можна, відвідавши офіційний сайт за адресою http://www.novoderm.com.ua. Наш телефон: +38 067 569 6853

Чекаємо Вас!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *