Безкоштовні ігри в Інтернеті для дівчат

ігри для дівчатДосить активними в світі ігор онлайн є дівчатка. Саме для них виробники представляють широкий асортимент ігор. Сьогодні є можливість безкоштовно грати в цікаві і нові ігри для дівчаток. Ігри мають різну тематику. Дівчата можуть готувати їжу на віртуальній кухні або навіть відкрити своє кафе або салон краси. Тут можна відчути себе справжнім стилістом і дизайнером, обзавестися улюбленим вихованцем і доглядати за ним, грати в ігри бродилки, доглядати за віртуальним малюком і багато іншого.

Які ігри для дівчаток онлайн найкращі?

Добрі відгуки отримують наступні безкоштовні ігри для дівчат:

— «Прекрасний весільний торт» — прикрашаючи його дівчинка починає відчувати певну відповідальність. Інакше і бути не може, адже солодкість є символом молодят, а значить все повинно бути ідеально. Все залежить від фантазії. Трохи крему між бісквітів, шоколадні фігурки або фрукти, а на верхівку закоханих. Все, шедевр готовий!

— «Ляльковий будиночок» — будиночок досить великий, у ньому є п’ять кімнат, де можна розмістити меблі та інші предмети. У будинку є кілька поверхів. Дівчинка сама вирішує які де будуть знаходитися кімнати. Спочатку кімнати облаштовані, але все можна поміняти за своїм бажанням. Частини кімнати та інвентар вільно переміщаються.

— «Супер хлопець» — красива дівчина темним вечором прогулюється по бруківці і у неї відвалюється каблук. Хуліган сміється і пристає до неї, навіть відібрав морозиво. І тут в голову до героїні приходить ідея — покликати героя, який би заступився за неї. Вона вже хотіла подзвонити і викликати допомогу, але номера не знає. І тут ви вступаєте в справу. Викликайте хороброго героя, щоб врятувати дівчину.

— «Повсякденні наряди Ельзи» — головна героїня гри Ельза з мультфільму «Холодне серце». На початку гри з’являється зліва на моніторі Ельза, а праворуч вся її наявна одіж. Надворі зима і ваше завдання одягнути Ельзу не тільки тепло, а й красиво. Одягу багато, тому є з чого вибрати. Включайте фантазію. Якщо ви губитеся у виборі, тоді можна натиснути допоміжну кнопку і перед вами відкриється три зразкових варіанти вбрання для Ельзи.

— «Нова зачіска для Барбі» — спробуйте себе в ролі стиліста. Вам необхідно показати свої вміння, а також продемонструвати всю послідовність дій. На самому початку необхідно виконати підготовчі дії. Після цього, можна приступати до роботи.

Є безліч цікавих ігор для дівчаток, вибір тільки за вами!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *